2017. június 7., szerda

DB BR215 dízelmozdony, Roco H0 - Jelenlegi ára: 22 000 Ft

Roco 43417 H0 modell.
Nem futott modell, dobozában vagy a vitrinben áll. Hibátlan és hiánytalan. Eredeti dobozában.
Eredeti papírok a dobozban.
Szépen indul, hibátlanul halad.
Digitálisan előkészítve.
Ezzel az aukcióval együtt további
vasútmodelleket és kiegészítőket is feltettem, kérem, hogy tekintse meg őket ide kattintva:
http: //www. vatera. hu/listings/index. php? us=vozoviremake
************************
SZEMÉLYES ÁTVÉTEL
Személyesen Budapesten, egy jól megközelíthető XIII. kerületi címen (ez nem egy általános, hanem egy konkrét cím).
Hetente egyszer viszem ide az árut. A karácsonyi időszakban hetente kétszer. Tehát a Vevőnek várakoznia kell néhány napot. Kérem a Vevőt, hogy miután már jeleztem neki, hogy átvehető a termék, tegye is azt meg, legkésőbb egy héten belül.
Egyéb helyszínen (pl. pályaudvar, metró állomás stb. ) NEM lehetséges átvenni a terméket, utcai találkozások kizárva.
POSTA PONT vagy FUTÁR vagy MPL CSOMAG
Posta vagy futár útján, a termék árának és a szállítás költségének az átutalása után. Hetente kétszer adok fel szállítmányt, a karácsonyi időszakban hetente háromszor. Az összeg jóváírását követően 3-4, a karácsonyi időszakban 2-3, nappal indul el a csomag.
A szállítási MPL Vatera futárt jelent Posta Pontra tehát nem viszi házhoz a postás!
Igény szerint küldhetem DPD Vatera futárral. Ők házhoz kézbesítenek, de 2 kísérlet után visszaindul hozzám a csomag. Ezt csak akkor javaslom, ha valaki mindig van otthon.
Ha a csomag túl nagy vagy túl súlyos, hogy az előbbi két módon szállítható legyen, akkor MPL Csomagként adom fel.
Mivel a szállítási költség a Vevőt terheli, de a kockázat is az Övé, ha valaki egyéb (pl. törékeny, értékvédett, sürgős stb. ) módon szeretné kérni a szállítás, kérem, hogy ezt jelezze felém, hogy megadhassam hozzá a postai költséget.
Csomagküldő automatákat nem vállalok.
 REKLAMÁCIÓ KEZELÉS
Reklamációt kizárólag a képeken nem látható - motorikus hiba esetén fogadok el. A képek kinagyíthatók, tehát vásárlás előtt mindenki alaposan megnézheti a modellt és kérem, hogy tegye is ezt meg.
Ha elfogadom a reklamációt: HA elfogadom! ? korrekt vaterás vagyok, de hóbortos, eszement, nyakatekert, életszerűtlen, kamu igényeket és kifogásokat NEM fogadok el. Azt fogadom el, ami nem látható a képeket vagy nem olvasható a termék leírásban. A szállítási sérülések a Vevő kockázata. Ha elfogadom a reklamációt, akkor a Vevő először vissza kell küldje a terméket, majd utána utalom vissza részére a termék árát és a két szállítás költségét.
Tisztelettel kérek minden érdeklődőt, hogy licitálás előtt tekintse meg az értékeléseimet ? így mindenki tisztában lehet, hogy mit várhat, mit kap és mit kérhet! Úgy vélem, hogy nincs szégyellnivalóm.

Jelenlegi ára: 22 000 Ft
Az aukció vége: 2017-06-11 21:00 .

Megjegyzés küldése

Megjegyzés küldése